Zajęcia dodatkowe dla uczniów prowadzone

 w roku szkolnym  2017/2018

 

Lp. Rodzaj zajęć Klasa Prowadzący dzień godzina
1. Kółko taneczne IV Agnieszka Federczyk czwartek 1155 - 1240
Zajęcia wyrównawcze Ib środa 1245 - 1330
2. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z historii III gim Edyta Głuchowska piątek

(co 2 tygodnie)

1425 - 1510
3. Zajęcia sportowe - koszykówka VI Przemysław Gryczka wtorek 1335 - 1420
4. Zajęcia wyrównawcze IIIb Ewa Grom wtorek 1155 - 1240
5. Zajęcia sportowo - rekreacyjne  IV-VII Mirosław Kurek środa 1335 - 1420

1425 - 1510

6.

Kółko taneczne

IV Regina Olszewska czwartek

1155 - 1240

1245 - 1330

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Ia poniedziałek
7. Zajęcia logopedyczne – korekcja wad i zaburzeń mowy.   Magdalena Orzeł  czwartek 1300 - 1400
8. Zajęcia wyrównawcze  V i VIb

na zmianę

Hanna Ślusarczyk czwartek 1335 - 1420
9. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego III gim Wioletta Tomaszewska - Peryt środa 1425 - 1510
10. Zajęcia wyrównawcze II Sosnowska Małgorzata czwartek 1155 - 1240
11. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z fizyki III gim Wydra Iwona piątek

(co 2 tygodnie)

1425 - 1510
12.  zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. rosyjskiego III gim Agnieszka Rzepecka środa 1425 - 1510
zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego III gim poniedziałek 1425 - 1510
13. Zajęcia sportowo - rekreacyjne  IV-VII Krzysztof Sulej poniedziałek 1425 - 1510

1515 - 1600

 

 

Zajęcia dodatkowe prowadzone w ramach programu "Inwestycja w jakość kształcenia w Gminie Łuków"

 

Lp. Rodzaj zajęć Klasa Prowadzący dzień godzina
1. Warsztaty geograficzne gimnazjum Jurzyk Urszula piątek 1335 - 1420

1425 - 1510

2. Matematyka prywatnie i w biznesie VIa Anna Krakowska czwartek 1245 - 1330

1335 - 1420

3.

Nauka programowania

IV b Elżbieta Krasuska poniedziałek 1245 - 1330

1335 - 1420

4.

Nauka programowania

IIa g Elżbieta Krasuska wtorek 1425 - 1510

1515 - 1600

5. Fauna i flora  IV/Va Izabela Król

 

wtorek 1335 - 1420
6. Grafika komputerowa gimnazjum Tomasz Piros

 

czwartek 1425 - 1510
7. Matematyka prywatnie i w biznesie gimnazjum Joanna Rojewska   1425 - 1510

1515 - 1600

8. Chemia i biologia II g Hanna Szewczyk wtorek 1425 - 1510

1515 - 1600

9. Zjawiska fizyczne II g Hanna Szewczyk środa 1425 - 1510

1515 - 1600

10. Praktyczna nauka języka Va,b Beata Wysokińska wtorek 1335 - 1420
11. Grafika komputerowa Va,b Beata Wysokińska czwartek 1245 - 1330

1335 - 1420