Rok szkolny 2015/2016

Osiągnięcia w konkursach plastycznych i wokalnych

 

Rok szkolny 2014/2015

Osiągnięcia w konkursach plastycznych i wokalnych

 

Osiągnięcia sportowe w gimnazjum

 

Rok szkolny 2013/2014

 

Rok szkolny 2012/2013

 

Osiągnięcia muzyczne

Osiągnięcia sportowe uczniów - szkoła podstawowa

Osiągnięcia sportowe uczniów - gimnazjum

· 

 

Rok szkolny 2011/2012

 

Osiągnięcia sportowe uczniów - szkoła podstawowa

(opiekunowie Mirosław Kurek, Krzysztof Sulej):  

§  I miejsce na zawodach gminnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,

§  III miejsce w mistrzostwach powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,

§  II miejsce na zawodach gminnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt,

§  VI miejsce w mistrzostwach powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.

 

 

Osiągnięcia sportowe uczniów - gimnazjum:

(opiekunowie: Przemysław Gryczka, Krzysztof Sulej):  

§  I miejsce na zawodach gminnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt,

§  II miejsce w mistrzostwach powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt,

§  IV miejsce na Zawodach Rejonowych Rejonu Biała Podlaska w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt,

§  I miejsce w zawodach gminnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,

§  I miejsce w mistrzostwach powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,

§  III miejsce na Zawodach Rejonowych Rejonu Biała Podlaska w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,

§  I miejsce na zawodach gminnych w piłce nożnej chłopców.

 

Rok szkolny 2010/2011

- II miejsce na gminnych sztafetowych biegach przełajowych chłopców (szkoła podstawowa)

- VI miejsce w mistrzostwach powiatu w sztafetowych drużynowych biegach przełajowych chłopców (szkoła podstawowa)

 - I miejsce na gminnych sztafetowych biegach przełajowych (gimnazjum)

- II miejsce na powiatowych sztafetowych biegach przełajowych (gimnazjum)

- I miejsce w gminnym halowym turnieju piłki nożnej (gimnazjum) awans na zawody powiatowe

- IV miejsce w mistrzostwach powiatu w halowej piłce nożnej (gimnazjum)

- I miejsce Przemysława Rybki, Łukasza Misiaka na gminnych zawodach w tenisie stołowym, awans na zawody powiatowe

- II miejsce na zawodach gminnych i powiatowych w szachach drużynowych

 - I miejsce Elżbiety Przeździak w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej: „Młodzież Zapobiega Pożarom”

- III miejsce Angeliki Wideńskiej w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej: „Młodzież Zapobiega Pożarom”

- Kock - VI Powiatowe Spotkania z Pieśnią o Ojczyźnie „Pieśń Ojczyzny Pełna” – Zespół Bel Canto - Złota Viktoria, Małgorzata Szczygieł - wyróżnienie

- Puławy - VII Przegląd Poezji, Prozy, Muzyki i Pieśni Niepodległościowej „Żeby Polska Była Polską” -  Zespół Bel Canto - II miejsce, Patrycja Pochman – III miejsce, Małgorzata Szczygieł – wyróżnienie,

- Krężnica Jara - VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej - Zespół Bel Canto - I miejsce, Daria Dołęga – wyróżnienie, Izabela Jastrzębska – wyróżnienie,

- Wola Gułowska – II Powiatowy Konkurs Kolęd i  Piosenek Świątecznych „Anielskie Śpiewanie” – Daria Dołęga - I miejsce, Zespół Bel Canto - I miejsce, Klaudia Jukowska - I miejsce, Małgorzata  Szczygieł – II miejsce, Patrycja Pochman – III miejsce,

-  Ogólnopolski Konkurs „Wygraj Sukces” – Małgorzata Szczygieł – etap rejonowy

- Powiatowy Konkurs Plastyczny na projekt plakatu pt.: Czesław Miłosz” – Dominika Jastrzębska, Weronika Celińska -  Drozd, Magdalena Wyganowska, Elżbieta Przeździak -  laureaci,

-  Udział w XXXII  Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wesołe Nutki” - Julia Jastrzębska, Małgorzata Szczygieł, Patrycja Pochman i Izabela Jastrzębska,

- VII Puławskiego Turnieju Krasomówstwa, Recytacji, Pieśni  i Tańców Narodowych pod patronatem Prezydenta Miasta Puławy – 2011 r. pod hasłem WITAJ MAJOWA JUTRZENKO!- Klaudia Jukowska, Małgorzata Szczygieł, Patrycja Pochman - laureaci,

 

 

 

Rok szkolny 2009/2010

 - I miejsce na gminnych sztafetowych biegach przełajowych chłopców (szkoła podstawowa)

-  III miejsce w mistrzostwach powiatu w sztafetowych drużynowych biegach przełajowych chłopców (szkoła podstawowa)

- I miejsce na powiatowych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt (szkoła podstawowa)

- V miejsce w mistrzostwach Rejonu Biała Podlaska w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt (szkoła podstawowa)

- I miejsce na gminnych sztafetowych biegach przełajowych (gimnazjum)

- IV miejsce w gminnym halowym turnieju piłki nożnej (gimnazjum) awans na zawody powiatowe

- IV miejsce w mistrzostwach powiatu w halowej piłce nożnej (gimnazjum)

- I miejsce - Robert Durka, Konrad Furman, Mateusz Misiak, Damian Pachecka na gminnych zawodach w tenisie stołowym, awans na zawody powiatowe

- I miejsce na gminnych zawodach drużynowych w tenisie stołowym chłopców, awans na zawody powiatowe (szkoła podstawowa)

- V miejsce na powiatowych zawodach drużynowych w tenisie stołowym (gimnazjum i szkoła podstawowa)

- II miejsce na zawodach gminnych i powiatowych w szachach drużynowych

 - I miejsce w mistrzostwach powiatu w mini siatkówce w siatkarskich dwókach dziewcząt i awans na zawody rejonowe

- V Festiwal Pieśni Patriotycznej „Pieśń Ojczyzny Pełna”- zespół Bel Canto (Małgorzata Szczygieł, Patrycja Pochman, Izabela Jastrzębska) – Srebrna Viktoria; Małgorzata Szczygieł - Srebrna Viktoria

 - VII Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej w Krężnicy Jarej - Zespół Bel Canto ((Małgorzata Szczygieł, Patrycja Pochman, Emilia Jastrzębska)  – I miejsce; Dominika Pycek – II miejsce

 - VI Przeglądu Poezji, Prozy i Pieśni Niepodległościowej „Żeby Polska Była Polską”:  Małgorzata Szczygieł – laureat, Zespół Bel Canto – laureat

 - II Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolędowe Serce Mazowsza”: Partycja Pochman – laureat

 - XV Konkurs Kolęd Puławy 2010:  Partycja Pochman – laureat

 - XXIX Powiatowy przegląd piosenki dziecięcej i młodzieżowej „Wesołe Nutki”: Klaudia Jukowska – nominacja na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” – Ryki, Małgorzata Szczygieł – wyróżnienie

 - IV Regionalny Przegląd Piosenki Europejskiej w Mordach: Patrycja Pochman – wyróżnienie

 - Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” w Rykach: Klaudia Jukowska – wyróżnienie

 - XVI Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "BIAŁE - 2010": Klaudia Jukowska – wyróżnienie

 

 

Rok szkolny 2008/2009


- I miejsce na zawodach gminnych w sztafetowych biegach przełajowych ( dziewcząt i chłopców)
- III miejsce na zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych (dziewcząt) i IV miejsce (chłopców)
- II miejsce na zawodach gminnych w "2" siatkarskich ( dziewcząt i chłopców)
- II miejsce na zawodach powiatowych "2" siatkarskich ( dziewcząt i chłopców)
- I miejsce na zawodach gminnych w "4" siatkarskich (chłopców)
- III miejsce na zawodach powiatowych w "4" siatkarskich (chłopców)
- I miejsce na zawodach gminnych w koszykówce (chłopców)
- I miejsce na zawodach powiatowych w koszykówce (chłopców)
- IV miejsce na zawodach rejonowych Rejonu Biała Podlaska w koszykówce (chłopców)
- I miejsce na zawodach gminnych w mini piłce nożnej (chłopców)
- II miejsce na zawodach powiatowych w mini piłce nożnej (chłopców)
- II miejsce na zawodach gminnych w czwórboju lekkoatletycznym (chłopców)
- I miejsce na zawodach gminnych w czwórboju lekkoatletycznym (dziewcząt)
- III miejsce na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym (chłopców)
- IV miejsce na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym (dziewcząt)

- IV Powiatowe Spotkania z Pieśnią o Ojczyźnie „Pieśń Ojczyzny Pełna”: Brązowa Viktoria dla zespołu „Wiolinki

- Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wygraj Sukces” – wyróżnienie w etapie regionalnym,

- Udział w XXX Jubileuszowy Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wesołe Nutki” – otrzymanie dwóch nominacji do festiwalu na szczeblu wojewódzkim,

- I Eurofestiwal Piosenki w Gołąbkach – II miejsce w kat. gimnazjum,

-XVIII Konkurs Młodych Wykonawców Piosenki  „Mikrofon dla wszystkich” szczebel powiatowy – I miejsce

- III Regionalny Przegląd Piosenki Europejskiej etap powiatowy – I miejsce i dwa II miejsca

- Udział w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”



 

 

Rok szkolny 2007/2008

 

 

 Konkursy ogólnopolskie

 

·         „Kangur 2008” – wynik bardzo dobry i wyróżnienie uczennicy szkoły podstawowej.

·         Konkurs Ogólnopolski „Zielone Ogrody – Zielone Pracownie” w Łodzi – klub 4H.

·         III Ogólnopolski Konkurs Poetycki Gimnazjum „Miłość niejedno ma imię” – wyróżnienie uczennicy gimnazjum.

·         XIV Sesja Dzieci i Młodzieży – udział uczennicy gimnazjum.

·         Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioły, Aniołki, Aniołeczki” – udział i wyróżnienie dla dzieci z przedszkola.

·         Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „Panda 2008” – VIII miejsce uczennicy klasy IV.

 

Konkursy wojewódzkie

 

·         Wojewódzki Konkurs „Kształtujemy tożsamość krajobrazu: - otrzymanie statuetki „Kryształowa Malwa”- klub 4H.

·         „Młodzież zapobiega pożarom” – VI miejsce ucznia gimnazjum.

·         Wojewódzki konkurs  z języka rosyjskiego – uczennica gimnazjum została laureatką - 2 miejsce.

 

 

Konkursy powiatowe i rejonowe:

·         Powiatowy Konkurs „Szkoła  Przyjazna Środowisku” – II miejsce

·         Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ilustrujący powieści H. Sienkiewicza” – wyróżnienie uczennicy szkoły podstawowej – klub 4H.

·         Przegląd Teatrów Dziecięcych – udział.

·         Konkurs „Wielka Czcionka” – organizowany przez „Katolickie Radio Podlasie” – gazetka „GRĘZÓWKA” spełniła kryteria merytoryczne i została zakwalifikowana do oceny.

·         Gimnazjum w „Alercie Ekologicznym”- wyróżnienie.

 

            Konkursy  gminne:

·        VII gminny konkurs „Kartka Bożonarodzeniowa” – wyróżnienia - klub 4H.

·        VI gminny przegląd recytatorski w Gołaszynie – udział

·         „Jestem bezpieczny” –  II miejsce

·        „Konkurs Informatyczny w klasach I – III” – 2 miejsce.

 

 

           Konkursy muzyczne

·        XVII Konkurs Młodych wykonawców Piosenki „Mikrofon dla wszystkich” w Siedlcach – I miejsce w kategorii I

·        Konkurs Powiatowy „Wesołe Nutki 2008” – nominacja do festiwalu w Rykach

·        VII Gminny Festiwal Piosenki w Gręzówce

·        Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy Jezuskowi: w Mińsku Mazowieckim – I miejsce uczennicy szkoły podstawowej, III miejsce uczennicy gimnazjum.

 

Sukcesy sportowe.

           

 

            Wyniki klasyfikacji gminnej za rok szkolny 2007/2008.

 

 

 

 

Organizacja  zagranicznych  wycieczek:

           

-  Paryż – Praga

-  Grecja

-  Szwecja

 

 

 

Rok szkolny 2006/2007

 

 

·         „Kangur 2007” – wyróżnienie - Magda Wyganowska ucz. kl. III a szkoły podstawowej.

·         „Kangur 2007” – wyróżnienia dla dwóch uczniów gimnazjum.

·         Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg” – wyróżnienie uczennicy gimnazjum.

 

 

Konkursy plastyczne

 

·         „Unia Europejska – 50 lat razem” organizowany przez Lubelski Punkt Informacji Europejskiej – II miejsce Jerzy Justyna ucz. kl. III a i wyróżnienie Przeździak Elżbieta ucz. kl. III a szkoły podstawowej klub 4H.

·         VII Gminny Konkurs Plastyczny „Projekt pisanki wielkanocnej” w Dąbiu – wyróżnienia w kategorii „Klasy „0” i  przedszkola, klasy I – III (klub 4H) oraz gimnazjum (klub4H).

·         VII Gminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych w Gręzówce – II miejsce i wyróżnienie ucz. kl. III a  szkoły podstawowej i I miejsce kl. III a gimnazjum – klub 4H.

·         Gminny Konkurs „Wieś dawniej – wieś dziś” – dwa wyróżnienia w kat. Kl. I – III (koło regionalne i klub 4H), III miejsce w kat. Kl. IV – VI (klub 4H), I miejsce i wyróżnienie w kat. gimnazjum.

·         Reprezentowanie woj. lubelskiego  na spotkaniu opłatkowym u Prymasa Polski J. Glempa ( klub 4H).

·         VIII Powiatowy Konkurs Plastyczny „W królestwie zwierząt” – dwa wyróżnienia – klub 4H.

 

Konkursy muzyczne

 

·         XVI Konkurs Młodych Wykonawców Piosenki „Mikrofon dla wszystkich" w Siedlcach – I miejsce w kategorii I.

·         Konkurs Powiatowy „Wesołe Nutki  2006”- nominacja do festiwalu „Nałęczowski Słowik"

·         II Spotkania z Pieśnią o Ojczyźnie „Pieśń Ojczyzny Pełna" w Kocku - I miejsce zespół  „Wiolinki” i II miejsce indywidualnie uczennica gimnazjum.

·         IV Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej w Krężnicy Jarej- I miejsce zespół „Wiolinki”, II miejsce indywidualnie uczennica gimnazjum.

·         Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajcie Jezuskowi’ w Minsku Mazowieckim – I miejsce uczennicy szkoły podstawowej, III miejsce uczennicy gimnazjum.

·         XII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieży „Białe 2007"- dwa wyróżnienia.

·         Udział uczniów w festynach, uroczystościach w Okrzei, Ławkach, Łukowie i Adamowie.

·         Udział w III Międzyszkolnym dniu Pokoju „Jata 2007".

·         Udział uczennic w warsztatach wokalnych z panią Grażyna Łobaszewską w Kobylnicach.

 

 

Ponadto nasi uczniowie uczestniczyli w następujących konkursach:

 

·         Wojewódzki konkurs poetycki „Świat wierszy najpierwszych”- wyróżnienie uczennic z gimnazjum.

·         Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji im. Ks. Jana Twardowskiego – wyróżnienie ucznia szkoły podstawowej.

·         II edycja konkursu „Szkoła przyjazna środowisku” organizowanego przez Nadleśnictwo Łuków we współpracy ze Stowarzyszeniem Społeczno-Kulturalnym „Nasz Region” – II miejsce.

·         Wojewódzki konkurs ekologiczno - wędkarski – I miejsce ucz. kl. VI a

·         Gminny konkurs plastyczny „Projekt pisanki wielkanocnej": - I m. uczennicy gimnazjum

·         V Gminny Przegląd Recytatorski w Gołaszynie – udział  uczennic z kształcenia zintegrowanego.

·         III Gminny Konkurs Językowy „Witamy wiosnę z Marzanną" – w Świdrach – VI miejsce szkoły podstawowej.

·         Mandat Posła XIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – dla uczennicy gimnazjum.

·         Gminna Olimpiada Przedszkolaków „I ja będę Olimpijczykiem” w Świdrach – I miejsce sześciolatków.

 

Sukcesy sportowe.

 

 

           

                     Wyniki klasyfikacji gminnej za rok szkolny 2006/2007

 

 

 

Rok szkolny 2005/2006

 

 

Rok szkolny 2004/2005